ساعت : 22:19

سایت جامع اصناف (www.asnafnama.com)
صعود به رتبه اول موتورجستجوی گوگل با عضویت در سایت اصناف........ تلفن تماس جهت عضویت شما 09121463333
     

تاریخ : ۱۳۹۸/۹/۲۳

ثبت دامنه اختصاصی
دامنه مورد نظر خود را برای ثبت جستجو کنید
.www

 

راهنمای شخصی سازی پروفایل
 در این بخش ابتدا شما باید دامین Domain مورد نظر خود را از بخش بالا انتخاب نمائید ؛
 با استفاده از این وضعیت مشتریان شما برای پیدا کردن شما در سایت اصناف با نام انتخابی شما وارد پروفایل انحصاریتان میگردند یعنی مثلا" در قسمت *آدرس بار*بجای ( www.siteasnaf.com ) به اینصورت خواهند نوشت ( com.نام انتخابی شما .www )
قبل از ثبت نام دامنه می بایست آزاد بودن آنرا کنترل کنید.(در کادری که در پائین مطلب وجود دارد نام مورد نظر خود را انتخاب فرمائید تا آزاد بودن نام انتخابی شما را کنترل نمائیم)
هر نامی که قبلا ثبت شده باشد در صورتی که منقضی نشده باشد تنها توسط مالک آن قابل ثبت مجدد است بنابراین می بایست نامی را انتخاب نمایید که قبلا شخص دیگری آنرا ثبت نکرده باشد.
هر دامنه را می توان بسته به پسوند آن از یک تا 10 سال ثبت کرد. (به طور مثال دامنه های ir را تنها می توان 1 ساله و 5 ساله ثبت کرد). دامنه ء com در سایت اصناف ثبت دوساله خواهند داشت که همراه  با هزینهء جابجایی و تغییراتی که در عکس پائین مشاهده میفرمائید شامل 1.800.000 ریال هزینه برای 2 سال متوالی خواهند بود.(توضیح مهم : این نرخ در نوسان بوده و بر اساس نرخ دلار تعیین میگردد)
 
 
راهنمای انحصاری کردن پروفایل
 باانتخاب این فرمان؛در بخش بالایی پروفایل شما؛ نام انحصاری مورد نظرتان جایگزین میگردد و کلیه ء تبلیغات شرکتهاوفروشگاههای دیگری که در سایت میباشند حذف میشوند. همچنین لزوما" جهت انتخاب این فرمان بایستی( com.نام انتخابی شما .www ) را داشته باشید و یا در سایت اصناف آنرا ثبت نمائید.