ساعت : 14:20

سایت جامع اصناف (www.asnafnama.com)
صعود به رتبه اول موتورجستجوی گوگل با عضویت در سایت اصناف........ تلفن تماس جهت عضویت شما 09121463333
     

تاریخ : ۱۳۹۸/۷/۲۹

ثبت دامنه اختصاصی
دامنه مورد نظر خود را برای ثبت جستجو کنید
.www

بازارچه

توان صنعت

پیام شما

تلفن : 88535206

فکس : 88530488

ایمیل : info@tavancrane.com

نشانی : تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان صابونچی - خیابان دهم- شماره 4 - واحد1


توان صنعت متخصص در مشاوره،طراحی،ساخت و تعمیر نگهداری انواع جرثقیل،بالابر و کرین می باشد
امیدواریم اطلاعات این پروفایل نیازهای شما را تامین نماید.
تخصص و تجربه کاری ما در زمینه جابه جایی و انتقال مواد در صنایع گوناگون می باشد .
جابه جایی و انتقال مواد به صورت پیوسته و گسسته فرایندی است که عمومآ توسط جرثقیل ها، تسمه نقاله و کانوایرها انجام می پذیرد.

خدمات شرکت جرثقیل توان صنعت :
مشاوره ، طراحی و ساخت انواع جرثقیل ( سقفی ،بازوئی ، دروازه ایی و... ) و تسمه های نقاله و عرضه لوازم و قطعات اصلی و جانبی جرثقیل ها .
همچنین به شرکت جرثقیل توان صنعت در حوزه بالابر و کرین نیز به ارائه خدمات به شما کاربران عزیز می پردازد .
همواره کوشیده ایم بر پایه دانش و تجربه نیروهای آزموده و کارآمد ، درزمینه انتقال مواد پاسخی درخور به نیاز مشتریان خود بدهیم.به خود می بالیم که توانستیم طی سالهای متمادی رضایت مشتریان خود را جلب نموده و همدوش با سایر صنعتگران کشور ، در راستای اعتلای کشور گام برداریم .

محصولات/ خدمات کاربر

محصولات شرکت توان صنعت :

جرثقيل ها
جرثقیل سقفی
جرثقیل سقفی در داخل سالن و زیر سقف کارگاه های صنعتی نصب شده است و در طول و عرض و ارتفاع سالن، جابجایی بار را انجام می دهد.
این جرثقیل ها در انواع جرثقیل سقفی تک پل (با دهانه و ظرفیت محدود) و جرثقیل سقفی دوپل (با دهانه کمتر از 50 متر و ظرفیت نامحدود ) ساخته می شود.
حرکت این جرثقیل ها در طول کارگاه توسط جعبه چرخ ها بر روی تیرهای دو طرف سالن انجام می پذیرد . نوع جرثقیل سقفی آویز این جرثقیل ها معمولا به صورت تک پل ساخته شده و حرکت طولی جرثقیل سقفی توسط جعبه چرخ های آویزبه تیرهای زیر سقف دو طرف کارگاه انجام می پذیرد.
جرثقیل سقفی معمولا از سه بخش مهم تشکیل شده :
- بالابر، جهت فراهم کردن حرکت بالا/ پایین برای بلند کردن اقلام
- trolley جهت فراهم کردن حرکت چپ/ راست برای ، بالابر و بار
- پل، جهت فراهم کردن حرکت عقب/ جلو برای trolley، بالابر و بار
جرثقیل های سقفی در دو نوع جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی دو پل ارائه می شوند.

جرثقیل بازویی
محل مورد استفاده جرثقیل بازویی
جرثقیل بازویی معمولا در محلهایی مورد استفاده قرار می گیرد که باربرداری روی سطح یک دایره و یا بخشی از آن موردنظر باشد. این نوع جرثقیل ها با ظرفیت،ارتفاع و طول بازوی محدود (تا 5 تن و طول بازوی 6 متر و ارتفاع حدود 6 متر) ساخته می شوند.
جرثقیل های بازویی به دو صورت جرثقیل بازویی ستونی   و  جرثقیل بازویی دیواری ساخته می شود.

جرثقیل دروازه ای
جرثقیل دروازه ای معمولآ در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. پل های این جرثقیل ها توسط پایه ها در ارتفاع قرار گرفته و پایه ها بر روی جعبه چرخهای دو طرف استقرار یافته است و حرکت طولی این جرثقیل ها بر روی ریل های فلزی انجام می پذیرد.
محل کاربرد جرثقیل دروازه ای :
جرثقیل های دروازه ای عموما در باراندازها و کارگاه های سنگبری کاربرد دارد.
یک نوعی از جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل نیم دروازه ای می باشد که این نوع جرثقیل ها (به صورت نیم سقفی- نیم دروازه ای) در کارگاه هایی مورد استفاده قرار می گیرند که باربرداری دربخشی از عرض کارگاه مورد نظر باشد.‏

‏بالابر
از  دیرباز  بشر برای بلند کردن اجسام سنگین  و جابجایی آن به  فکر ساختن وسیله ای بوده است که حکم بالابر امروزی را داشت. به طوری که
برای ساختن آثار تاریخی نظیر اهرام مصر و ... وسیله ای شبیه به جرثقیل بازویی امروزی ساخته و از آن برای بلند کردن و  روی هم گذاشتن
سنگ های مکعبی اهرام استفاده کرده است.
اجزاء جرثقیل ها حتی قبل از اختراع دستگاهها جوش بوسیله پرچ  به یکدیگر متصل شده و مورد استفاده  قرار گرفته است و به تدریج با افزایش
دانش بشر توسعه یافته به طوری که امروزه انواع جرثقیل با کاربری های مختلف در حال تولید و بهره برداری است . در همۀ انواع  جرثقیلها  بلند کردن بار
توسط وسیله ای  به نام بالابر یا وینچ انجام  میپذیرد.
انواع بالابر :
  بالابر سیم بکسلی
  بالابر زنجیری

بالابر سیم بکسلی
رابط بین قلاب و بدنه دستگاه در این نوع  بالابرها سیم بکسل  بوده  که برروی درام شیاردار پیچیده  شده  و چرخش درام باعث جابجایی قلاب در
ارتفاع شده  و کار انجام می پذیرد .  به دلیل تنوع سیم بکسل و  آرایش آن امکان تهیه بالابرهای سیم بکسلی با ظرفیتهای بسیار بالا  ( بیش از
1000 تن) و ارتفاع قلاب متنوع (تا 150 متر) میسر می گردد.
 بالابر سیم بکسلی فقط به صورت برقی ساخته می شود.
انواع بالابرهای سیم بکسلی قابل عرضه:
Brun - Mech - Alwin - Konecrane

بالابر زنجیری
جرثقیل و تجهیزات بالابر هیوندای کره جنوبی
شرکت جرثقیل توان صنعت، با تکیه بر نیروهای متخصص و مجرب خود در زمینه ساخت و تولید انواع جرثقیل و نیز تامین انواع بالابر، قطعات و لوازم جانبی جرثقیل، نماینده انحصاری فروش بالابرهای هیوندای کره (Hyundai) می باشد.
شرکت هیوندای  کره  از سال 1983 در زمینه تولید جرثقیل و ادوات  مربوط به آن ، کار خود را آغاز نموده است . این شرکت با بیش از 20 سال سابقه کار در زمینه ی تولید انواع بالابر امروزه به یکی از قدرتمندترین شرکتهای سازنده جرثقیل در دنیا تبدیل شده است.
محصولات  شرکت  هیوندای کره (Hyundai)  در تیراژ  وسیعی  در  کشورهای  توسعه  یافته  صنعتی و  کشورهای در حال  رشد  مورد استفاده قرار گرفته است.
 محصولات شرکت هیوندای (Hyundai) شامل موارد زیر می باشد:
1- بالابرهای زنجیری( Hyundai Electric Chain Hoist)
2- بالابرهای سیم بکسلی (Hyundai Electric Wire Rope)
3- انواع جرثقیل های سقفی، دروازه ای و بازویی
4- موتورگیربکس های Hyundai
5- سایر قطعات و کیت های مربوط به جرثقیل و بالابرها
تمامی این محصولات دارای استانداردها و گواهینامه های ISO 9001 و CE اروپا می باشد.

نوار نقاله
برای انتقال مواد  بصورت فله و   یا بسته بندی سبک  از دستگاه های نوار نقاله  استفاده می شود که یکی از خدمات توان صنعت است که به شما کاربران عزیز ارائه می دهد .
انواع نوار نقاله :
عموما به دو دسته نوار نقاله لاستیکی و نوار نقاله زنجیری تقسیم می شوند .  محرک این دستگاه ها موتورالکتریکی بوده و نوع سوم این دستگاه ها نوار نقاله میزهای رولیکی هستند که بدون نیاز  به موتور بصورت افقی و یا با شیب کم مورد استفاده قرار می گیرند . دستگاه های نوار نقاله  بصورت ثابت  و  پرتابل ساخته می شود.

نوار نقاله لاستیکی
نوار نقاله لاستیکی چه کاربردی دارد؟
از این دستگاه ها برای انتقال مواد فله و بسته بندی استفاده می شود. سطح انتقال دهنده در این دستگاه ها لاستیک رول شده ای است با توجه به ظرفیت انتقال در عرض های مختلف (50 تا 120 سانتی متر) به صورت صاف و آج دار مورداستفاده قرار می گیرد. نوارهای نقاله لاستیکی در طول های بلند به صورت ثابت و در طول های کوتاه به صورت پرتابل ساخته می شود.

نوار نقاله زنجیری
نوار نقاله زنجیری چه کاربردی دارد ؟
از نوار نقاله زنجیری صرفا برای انتقال بارهای بسته بندی (کارتن، گونی، پاکت، عدل پارچه و...) استفاده می شود . سطح انتقال دهنده در این دستگاه ها زنجیره های فلزی می باشد. با توجه به پهنای بسته ها، این دستگاه ها در عرض های مختلف ساخته می شوند. نوارهای نقاله زنجیری در طول های نسبتا بلند به صورت ثابت و در طول های کوتاه به صورت پرتابل ساخته می شود.

قطعات و تجهیزات
تامین تمامی قطعات و تجهیزات مربوط به جرثقیلها از جمله:-سیستمهای برق رسانی (شینه و کابل تخت و C ریل)-ریموت کنترل رادیویی-تابلوهای برق جرثقیل-محدود کننده های بار-سیستمهای توزین و...
لود لیمیتر
LL200 به جهت استفاده در ترانسفورماتور جریان (CTS) وبرای محدود کردن  دستگاه های بالابر مثل بالابر های زنجیری الکتریکی و بالابر های سیم بکسلی الکتریکی طراحی شده است.
LL200  میتواند روی یک موتور تک سرعت استفاده شوددر این صورت  تنها به یک CT  نیاز مند است .برای موتورهای دو سرعته ، هم سرعت بالا و هم سرعت پایین را می توان با استفاده از 2 تا CTS   محدوده ی بار را کنترل کرد .
LL200  برای نظارت روی بار کاری موتور جرثقیل های  مبتنی بر جریان الکتریکی از موتور در سرعت کم و در سرعت زیاد، استفاده می شود .
واحد کنترل جریان کار  به سرعت بالا و پایین متصل است و آن ها را کنترل می کند  .
جریان اضافه اجازه می دهد موتور در یک دوره ی زمانی به سرعت بالای خود برسد .
جریان موتوربه جهت افزایش محدودیت  تنظیمات فعلی سوئیچ فراتر از حد مجاز  تنظیم می شود . موتور هنوز هم می تواند با حذف بار اضافی کاهش پیدا کند .
بار و جریان به صورت دیجیتالی تنظیم شده است و در حافظه ذخیره شده است ،تنظیمات ساده است و به هیچ ابزار اندازه گیری نیاز ندارد . جریان موتور در طول عملیات روی صفحه ی نمایش نشان داده می شود .نصب و راه اندازی ساده است چون هر واحد با یک کابل سیمی شده و دو تا ترانسفورماتور جریان (CTS )  عرضه شده است .

سیستم های برق رسان
سیستم های برق رسان جرثقیل عموما دو دسته اند: - شینه های برق رسان (Conductor Rail) - کابل تخت و سی ریل (Festoon Cable)   برق رسانی در  طول سوله  تا  فاصله 30- 35  متر  توسط  سیستم  کابل  و  قرقره  (سی ریل)  انجام می شود  که برق را از برق اصلی کارخانه به تابلو برق اصلی جرثقیل می رساند. در سالنهایی که دو یا تعداد بیشتری جرثقیل داشته باشیم دیگر نمی توان برای برق رسانی از سی ریل استفاده کرد. در این موارد از شینه های برق رسان بهره می گیرند. اما در هر حال، برای برق رسانی عرضی از همان سی ریل استفاده می شود. برق رسانی عرضی، رساندن برق از تابو برق اصلی به موتورهای حرکت عرضی جرثقیل است. برای انتخاب سیستم برق رسان مناسب، دانستن موارد زیر الزامی است:
نوع جرثقیل - طول مسیر - تعداد جرثقیل ها و ملزومات جریانی - تعداد فازها (با احتساب یک مورد اضافی برای زمین) - مکان Power Feed - ولتاژ سیستم - دما و سیکل کاری - نوع محیط

ریموت کنترل رادیویی
دستگاه های کنترل از راه دور (ریموت کنترل صنعتی) SAGA ،ARC وHBC
امروزه کابل های آویز جرثقیل ها اعم از جرثقیل های سقفی، دروازه ای و سایر جرثقیلها جای خود را به سرعت به دستگاه های کنترل از را ه دور جرثقیل می دهند.دستگاه های کنترل از راه دور جرثقیل دارای مزایایی هستند که به برخی ازآنها اشاره می شود:
1-افزایش ایمنی کار و حفاظت از اپراتور جرثقیل
2-امکان انتخاب زاویه دید بهتر از سوی کاربر جرثقیل
3-کاهش زمان نقل و انتقال مواد با جرثقیل
4-کاهش خستگی کاربر و افزایش راندمان کار و دقت
5-حذف هزينه هاي تعويض کابل جرثقیل
دستگاههای ریموت کنترل جرثقیل دارای استانداردهای CE اروپا و FCC آمریکا میباشند. شرکت پرنیان کنترل تجهیز نماینده فروش دستگاه های کنترل ازراه دور SAGA در بیش از 7 سال فعالیت خود توانسته است تعداد بیشماری ازکارخانه ها و صنایع مختلف کشور  را به تجهیزات کنترل از راه دور جرثقیل مجهزکند. این صنایع شامل گروه پرشماری از صنایع خودروسازی ، صنایع فلزی و ذوب،صنایع نیروگاهی ، صنایع سنگ، مجتمع های نفت ، گاز و پتروشیمی  و ... هستند.  تاکنون هزاران جرثقیل در سراسر کشور به دستگاه های ریموت کنترل مجهز شده اند.
برخی از مشخصات فنی ریموت کنترل ها به شرح زیر می باشد:
1-برد 100 متر
2-عملکرد مناسب در شرایط آب و هوایی مختلف و دماهای متفاوت از 45- تا 80+ درجه سانتی گراد
3-دارای حفاظت IP65
4-قابلیت کار با ولتاژهای مختلف تابلو برق جرثقیل
5-دارا بودن کد همینگ و کد شناسایی اختصاصی جهت جلوگیری از تداخل کاری جرثقیل ها
6-قاب صنعتی ضد ضربه
7-مقاوم در برابر شوک و ارتعاش جرثقیل
دستگاههای کنترل از راه دور (ریموت) در مدلهای مختلفی عرضه می شوند. این مدل های مختلف متناسب با کارکرد انواع گوناگون جرثقیل های سقفی، دروازه ای وجرثقیل برج ساز و .. می باشند.

کنترل ها
double-handle controller D 3
Multi-axis controller V 11
Multi-axis controller V 3
Multi-axis controller V 6

الکترو موتور گیربکس
از مهم ترین تجهیزات مربوط به حرکت جرثقیل ، موتور گیربکس ها هستند . موتور گیربکس ها وظیفه ی حرکت جرثقیل در جهات مختلف طولی و عرضی را برعهده دارند . حرکت جرثقیل از طریق قرار گرفتن شافت چرخ ها در داخل گیربکس موتور گیربکس ها انجام می پذیرد .
موتور گیربکس ها با توجه به ظرفیت جرثقیل ها و اندازه ی چرخ ها و سرعت های مورد نظر با قدرت های مختلف انتخاب می گردند . گیربکس موتور گیربکس ها معمولا با فرم های مختلف ساخته و به الکترو موتور کوپل می شود . از رایج ترین انواع گیربکس های هالو شافت آویز می باشد .
شرکت توان صنعت در زمینه فروش انواع موتورگیربکس های SEW,DEMAG,FLENDER والکتروموتورهای SIEMENS,MOTOVARIO,ABB  فعالیت دارد .

توان صنعت

 

آدرس دفتر : تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان صابونچی - خیابان دهم- شماره 4 - واحد1
تلفن :     88535206 
فکس :     88530488
کارخانه : سه راه آدران اول خیابان میهن پلاک 1
تلفن :       56453305
      56453103               
فکس :     56453102

کلمات کلیدی