ساعت : 14:20

سایت جامع اصناف (www.asnafnama.com)
صعود به رتبه اول موتورجستجوی گوگل با عضویت در سایت اصناف........ تلفن تماس جهت عضویت شما 09121463333
     

تاریخ : ۱۳۹۸/۷/۲۹

ثبت دامنه اختصاصی
دامنه مورد نظر خود را برای ثبت جستجو کنید
.www

بازارچه

تخت جمشید

پیام شما

تلفن : 03113862233

فکس :

ایمیل : 03112359279

نشانی : اصفهان صمدیه - فروشگاه بزرگ تخت جمشید

گروه صنعتی تخت جمشید عرضه کننده ی ابزار آلات صنعتی فعالیت خود را از حدود سال 1360 آغاز نموده است. این مجموعه با استفاده از نیروهای کارآزموده و زبده توانسته است جایگاه خود را را در عرصه ی تولید و فروش توسعه و بهبود بخشد.

محصولات/ خدمات کاربر

محصولات:
1- برش پلاسما
2-الکترد سیم جوش
3-پودر و اسپری
4- جرثقیل برقی و قلاب
5-جوش آرگون
6-co2جوش
7-جوش و برش اکسیژن
8-جرثقیل سقفی

برش پلاسما
مجموعه تخت جمشید اراعه دهنده خدماتبرش پلاسما در اصفهان میباشد . البته خدمات و محصولات ما در سراسر کشور قابل توضیع میباشد
برش پلاسما : تورچ های برش کاری پلاسما به دو گروه آب خنک و هوای خنک تقسیم می گردد. و کلیه ی تورچ های برش کاری پلاسما به دو مدل دستی و اتوماتیک تقسیم می شود.
آب خنک دستی، این تورچ برای بریدن ورق های با ضخامت بالا و کارهای طولانی استفاده  می گردد. که سیستم کاردهی آن به صورت فرمان دستی از طریق اپراتور آن صورت می گیرد.
اجزاء تشکیل دهنده ی آن به شرح ذیل می باشد:
گردنه200 cp دستی که عملیات برش کاری را انجام می دهد.
الکترود- نازل- گپ:‌که روی گردنه ذکر شده بسته می شود و از اجزاء تشکیل دهنده گردنه می باشد بعد از عملیات های برش کاری باید تعویض گردد.

کابل شیلنگ اصلی آب برق:
که از یک کابل افشان و یک شیلنگ  و دو عدد کابشو تشکیل شده است.
به دلیل طولانی بودن برش کاری کابل ذکر شده گرم می شود و به همین دلیل از داخل آن آاب جهت خنک کردن عبور می دهند. این آب عبور داده شده از شیلگ به منظور خنک کردن گردنه cp200 نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین این آب توسط یک شیلنگ کوچکتر دیگر عملیات برگشت را انجام می دهد و به سیستم واتر گول دستگاه برش پلاسما می رسد.
سیستم فرمان و جرقه زدن این تورچ توسط دو نوع سیم که یک سیم به سایز 2.75 به منظور فرمان میکرو سوییچ (دستی) و یک سیم 2.5 تک  رشته ای به منظور پایلوت (جرقه) صورت می گیرد.
سانترال نری تورچ: که شامل 9 عدد سوزن می باشد. که این سوزن ها هر کدام فرمان دستی، فرمان جرقه عملیات برش کاری را انجام می دهد. برای فرمان دستی سوزن های9و1 برای فرمان جرقه سوزن 6-5 بسته می شود.

 
شیلنگ گاز : کلیه تورچ های برش پلاسما اعم از هوای خنک و آب خنک باید حتماً از باد استفاده شود تا عملیات برش کاری صورت گیرد.
اب خنک اتوماتیک(عمودی): این تورچ فقط روی دستگاه های برش CNC که قابلیت برنامه ریزی و بریدن ورق ها با ضخامت و دقت زیاد استفاده می گردد.
تفاوت تورچ اتوماتیک و دستی، در گردنه و روکش بیرونی آن می باشد.
گردنه این تورچ اتوماتیک به صورت عمودی که روی دستگاه CNC نصب می شود و از طریق دستگاه فرمان اتوامتیک می گیرد.
روکش این تورچ باید حتماً زرهی باشد. برای اینکه این تورچ روی دستگاه CNC نصب می شود. و دستگاهCNC یک سیستم کامپیوتری دارد و عدم استفاده از این نوع روکش باعث نویز و اختلال در سیستم برش کاری می شود.
کلیه اجزاء تشکیل دهنده تورچ اتوماتیک همانند  تورچ دستی می باشد که قبلاً  توضیح داده شد.
لازم به ذکر است که در بند 6  تنها تفاوت در سوزن ها می باشد.که سوزن 2-4 در تورچ اتوماتیک به همدیگر اتصال دارند.

تورچ های برش پلاسما هوا خنک:
این تورچ ها مانند آب خنک به صورت دستی و توماتیک می باشند و نیز در آمپرهای مختلف در بازار بسته به نوع کاربرد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند که از نظر تقسیم بندی به آمپر به (A141 ) (80)،(50)،(30) و (150CB) تقسیم می گردد.
تورچ های (30،50،80 ) برای کارهای سبک و ورقهای نازک کم حجم مورد استفاده قرار می گیرد.
که در صنعت از این نوع تورچ کمتر استفاده می شود به دلیل عمر کوتاه تورچ و مقرون به صرفه نبودن آن تورچ 141A و 150CB برای کارهای صنعتی و بریدن ورق های با ضخامت بالا  و حجم کاری زیاد مورد استفاده است.
اجزاء تشکیل دهنده ی این تورچ ها همانند تورچ های آب خنک می باشد، با این تفاوت که سیستم خنک کننده تورچ از هوا به جای آب استفاده می شود. به همین دلیل تورچ های هوای خنک از یک شیلنگ و دو سیم تشکیل شده و سیستم اتوماتیک هوا خنک همانند آب خنک عمل می کند. لولزم مصرفی تورچ های پلاسما های ذکر شده و سیستم اتوماتیک هوا خنک همانند آب خنک عمل می کند. لوازم مصرفی تورچ های برش  پلاسما های ذکر شده اعم از الکترود نازل گپ و گاز پخش کن با یکدیگر متفاوت هستند.
هشدار: تورچ های پلاسما در مقابل رطوبت و چربی کمپروسور آب پذیر می باشد و موجب سوختن گردنه و اصطکاک بالای لوازم مصرفی ذکر شده می شود و که باید برای جلوگیری از این مشکل از رطوبت گیر استفاده شود.
کلیه موارد اجزاء تشکیل دهنده تورچ، و قطعات در فروشگاه تخت جمشید موجود می باشد.
وظایف و خصوصیات

 طریقه جوشکاری پلاسما: جوشکاری قوس با پوشش گاز، جوشکاری الکترود، جوشکاری سیم با هسته پودری.
کاربرد: جوشکاری  ورق های نازک از اتومبیل، قطعات موتور سیکلت، لوازم خانگی ترکیبی فولاد-چوب ، اسکلت های فولاد سبک و غیره می باشد.
جنس و مواد قابل اجراک فولاد کربن پایین، فولاد با کشش بالا و فولاد معمولی. این دستگاه از تکنولوژی پیشرفته ایینورتر استفاده شده است که بازدهی را تا 85% افزایش می دهد. ضمناً مصرف درحالت بی باری در این دستگاه بسیار پایین می باشد.
این دستگاه  با بهره گیری از تکنولوژی کنترل شکل موج توسط راکتور الکترونیکی باعث ایجاد قوس نرم تر، افزایش حوضچه مذاب، پاشش کمتر و نمای جوشکاری زیباتر خواهد شد.
این دستگاه مجهز به سیستم های حفاظتی اضافه ولتاژ،اضافه جریانو اضافه گرمایی نیز می باشد که باعث پایداری، طول عمر و فضای اعتماد سازی بیشتر می گردد.
این دستگاه دارای تغذیه سیم بسیار خوب و شروع قوس بسیار عالی می باشد.

جوش آرگون
دستگاه جوش آرگون  گام الکتریک در انواع مختلف 3 فاز و 1 فاز ، Tig و  ....
از جمله مزایای این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
Arc Force جهت تعیین عمق نفوذ
 نمایشگر دیجیتالی جهت نمایش جریان
مصرف پایین برق در مقایسه با ترانس و رکتی فایرهای معمولی

 دستگاه جوش آرگون هوا خنک
 وظایف و خصوصیات
مناسب برای جوشکاری به صورت آرگون و الکترود می باشد. در این دستگاه از مدارهای کنترل قابل اعتماد استفاده شده است و همچنین می توان جریان را در محدوده های مختلف تنظمیم کرد. در این دستگاه با داشتن توانایی تغییر  HF,DC/P
 قابلیت تنظیم مداوم موج ضربه ای و مناسب برای جوشکاری اتوماتیک است.
 این مدل از جوش آرگون مجهز به سیستم حفاظتی اضافه ولتاژ، اضافه جریان و اضافه گرمایی می باشد.  این دستگاه برای جوشکاری استیل ضد زنگ و همچنین انجام عملیات جوشکاری با ظرافت و دقت بسیار بالا  مناسب است.
دستگاه جوش آرگون آب خنک

وظایف و خصوصیات
طریقه جوشکاری: مناسب برای جوشکاری تیگ دی سی و تیگ دی سی پالاسی، تیگ ای سی، تیگ ای سی پالاسی و  جوشکاری الکترود.
کاربرد:
این دستگاه جوش آرگون برای صنایع مختلف همچون لوازم خانگی، دوچرخه سازی، خودرو سازی و ... مناسب می باشد.
جنس و مواد قابل اجرا: مناسب برای جوشکاری آلومینیوم و آلیاژ منیزیم آلومینیوم، فولاد آلیاژی، فولاد کربن، مس، آلیاژ تیتانیوم و ... می باشد.
این دستگاه از تکنولوژی پیشرفته اینورتر دوبل استفاده شده است که بازدهی را تا 85% افزایش می دهد. ضمناً مصرف در حالت بی باری در این دستگاه بسیار پایین می باشد.
دارای منبع توان موج مربعی بسیار عالی می باشد.
این دستگاه مجهز به سیستم های حفاظتی اضافه ولتاژ، اضافه جریان و اضافه گرمایی نیز می باشد که باعث پایداری، طول عمر و فضای اعتمادسازی بیشتر می گردد.
دراین مدل از جوش آرگون با دارا بودن قابلیت تنظیم کردن جریان پالاس، فرکانس پالاس پهنای پالاس جریان ای اس و قسمت تمیز کنندگی شما قادر خواهید بود که یک حوضچه مذاب عمیق، پهن و موجدار بسیار زیبا داشته باشید.
دلیل بالا بودن کیفیت :
استفاده از فلزهای پرکننده  و اقتشاش در جریان عمده ترین دلیل کیفیت این جوش است. همچنین می توان به تنگستن در کیفیت جوش آرگون نیز اشاره نمود

جوش co2
دستگاه جوش co2 میگ 630
کاربرد: برای صنایع مختلف اعم از صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، خطوط لوله، صنایع تغذیه ، دیگ بخار،اتومبیل سازی، صنایع فضایی، فلزکاری، سوله سازی و غیره مناسب می باشد.
جنس ومواد قابل اجرا: مناسب برای جوشکاری فولاد کربن پایین، فولاد معمولی و فولاد کششی و فولاد ضد زنگ می باشد.این دستگاه جوش co2  با بهره گیری از تکنولوژی کنترل شکل موج توسط راکتور الکترونیکی باعث ایجاد قوس نرم تر ، افزایش حوضچه مذاب،پاشش کمتر و نمای جوشکاری زیباتر خواهد شد.ظرفیت مقاومتی خوب در برابر نوسانات ولتاژ،جریان واضافه گرمایی نیز می باشد که باعث پایداری، طول عمر و فضای اعتمادسازی بیشتر می گردد.
وایرفیدر این دستگاه قابلیت چرخش تا 360 درجه را دارا می باشد و همچنین می توانید آن را از دستگاه جدا کرده و به صورت جداگانه مورد استفاده قرار دهید.
 سیم جوش های co2  نسبت به دیگر جوش ها از نظر اقتصادی دارای صرفه اقتصادی بهتر بوده؛ اما باید به این نکته توجه داشت که برای مواردی که نیاز به استقامت بالاتر می باشد، از نظر استاندارد های بین المللی مناسب نیست از جمله نکاتی که می توان به عنوان پارامترهای جوش co2 بیان نمود:
1 – باید صدای آن یکسان و ریتمیک باشد و مانند جریانی یکنواخت و هماهنگ عمل کند.
2 – سیم جوش های co2 دارای انواع مختلف از نظر اندازه بوده و اندازه های آن از 6 بالاتر می باشد.
آسیب ها ی جوش co2
در استفاده از این سیم جوش باید مراقب جریان های الکتریکیٰ، مضراتی که از طریق صدا بر اعصاب داشته توجه داشت.
سه نکته اساسی در ایمنی کار
1-      استفاده از این سیم جوش ها در تانک های حاوی کروزون بسیار خطرناک می باشد.
2-      اتصالات برقی را به صورت مداوم مورد بررسی قرار دهید.
3-      در معرض موارد آتش زا از این سیم استفاده ننمایید.

فروش جرثقیل سقفی
 این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و کاربلد در تولید و بازسازی و فروش جرثقیل سقفی توانسته است گامی مثبت در این بخش از صنعت بردارد .
موارد استفاده ی هر یک از این جرثقیل ها متفاوت بوده به عنوان نمونه جرثقیل سقفی دو پل در اماکن بسته که طول و مسافت عمودی زیاد باشد کاربرد فراوانی دارد.
تقسیم بندی کلی جرثقیل های سقفی   :
1-  جرثقیل متحرک: که بیشتر در زمینه های مکانیکی کاربرد دارد.
2- جرثقیل سقفی: که به روی سقف ها متصل و انتقال بارها با استانداردهای متفاوت را انجام می دهند.
3- جرثقیل هوایی: که نیروی اصلی خود را از هوای فشرده تأمین می کند. دلیل این امر هم کاملاٌ واضح است به دلیل این که در نوع هوایی برای جاهایی که با مواد محترقه کاردارند استفاده می شود. چون نوع جرثقیل سقفی ایجاد جرقه و خطر انفجار وجود دارد، از هوای فشرده استفاده می گردد.
4- جرثقیل دریایی: که برای انتقال قطعات اسکله ها به کار می رود.
5- جرثقیل قطاری: یا لوکوموتیوی که نیروی محرک آن دیگ های بخار است.
6- جرثقیل کانتری: بسیار شبیه نوع سقفی هستند و بر روی خط موازی حرکت دارند. نیروی محرک آنها الکتریسیته است. و در صنایع سنگ و معدن کاربرد دارند.
7- جرثقیل سقفی زنجیری
 در فروش جرثقیل سقفی به سه بخش تقسیم می گردد
. جرثقیل سقفی برقی پنوماتیک (باری) جرثقیل سقفی دستی که از ظرفبت 500 گرم تا 20 تن می باشد و به صورت زنجیری می باشد.
جرثقیل های برقی که از ظرفیت 100 کیلو تا 100 تن می باشد به دو بخش تقسیم می شود. {1- زنجیری {2- بکسلی جرثقیل برقی زنجیری: از ظرفیت 100 کیلو تا 20 تن به صورت نو و استک موجود می باشد. جرثقیل برقی بکسلی: از ظرفیت 500 کیلو تا 100 تن در مارک های مختلف به صورت تک قرقره تا 8 قرقره موجود می باشد.
جرثقیل پنوماتیک باری که از ظرفیت 250 کیلو تا 10 تن در مارک های مختلف موجود می باشد. قلاب جرثقیل سقفی که بنا به ظرفیت جرثقیل و کارایی آن به دو بخش تک قرقره و چند قرقره موجود می باشد. جرثقیل های سقفی برقی بکسلی به 5 بخش موتور راهبر قلاب گیربکس درام تقسیم می گردد. موتور: اجزاء تشکیل دهنده ی موتور شامل بلبرینگ ها پوسته های جلو و عقب روتویر و سیم پیچ می باشد. که بدل بلغاری ان در تمامی اجزای تشکیل دهنده موجود می باشد. گیربکسک شامل پوستهٰ، دهنده ها، بلبرینگ ها و دری جلو و عقب و شافت وسط که مدل بلغاری آن در تمامی اجزاء تشکیل دهنده موجود می باشد. قلاب: بنا به تناژ جرثقیل در مارک های مختلف موجود می باشد. راهبر: به دو بخش تقسیم می گردد . 1- مدل آویز که شامل دو قسمت موتور و چرخ ها می باشد. و جرثقیل روی بال پل یا تیر آهن آویز شده توسط موتور هدایت می گردد. 4-2 مدل کالسکه ای که شامل چهارچوب آهنی که توسط موتور و گیربکس هدایت می شود و جرثقیل در مرکز آن نصب می گردد. درام:‌ که همان سیم جمع کن جرثقیل می باشد که بسته به ارتفاع سیم بکسل از 6 متر ارتفاع تا 72 متر موجود است در داخل درام کوبلینگ شافت موتور و گیربکس را به هم متصل کرده و باعث حرکت پایین و بالای جرثقیل می شود.
جهت اطلاع از آخرین وضعیت فروش جرثقیل سقفی با ما تماس بگیرید .

ابزار صنعتی تخت جمشید
نشانی : اصفهان - صمدیه - فروشگاه بزرگ تخت جمشید
تلفن : 03113862233
موبایل : 03112359279

کلمات کلیدی