ساعت : 5:39

سایت جامع اصناف (www.asnafnama.com)
صعود به رتبه اول موتورجستجوی گوگل با عضویت در سایت اصناف........ تلفن تماس جهت عضویت شما 09121463333
     

تاریخ : ۱۳۹۸/۷/۲۲

ثبت دامنه اختصاصی
دامنه مورد نظر خود را برای ثبت جستجو کنید
.www

بازارچه

ایران گریت

پیام شما

تلفن : 88600901 الي 4

فکس : 88600905

ایمیل : info@irangrit.com

نشانی : تهران - شیخ بهایی شمالی - خیابان 15 - پلاک 12

شرکت تولیدی مس گریت خاورمیانه در سال 1388 با 100 درصد مالکیت خصوصی توسط تجار و مدیران حرفه ای و خوشنام ایرانی تأسیس شد . سهامداران این شرکت از مدیران اسبق شرکت صنایع ملی مس ایران می باشند .
این شرکت تولید کننده گریت از سرباره کوره های ذوب مس در گریدهای مختلف می باشد . سرباره کوره های فلش ذوب مس پس از ذوب در مرحله خنک کاری با استفاده از آب به سیلیکات آهن تبدیل می گردد که برای عملیات بلاستینگ بسیار مناسب می باشد . فروش محصولات این شرکت با نام تجاری ایران گریت انجام می شود.
ایران گریت تنها تولید کننده گریت سرباره مس در خاورمیانه می باشد که گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2008 را در تولید ساینده استاندارد اخذ نموده است

محصولات/ خدمات کاربر


ایران گریت

گریت سرباره مس ایران گریت کاملا مطابق با استانداردهای ISO11126-3 و SSPC-AB1  می باشد . استانداردهای فوق خصوصیات ساینده های غیرفلزی قابل مصرف در بلاستینگ را تشریح می کند . گریت سرباره مس ایران گریت خاصیت بلورشیشه ای داشته و هیچگونه رطوبتی را جذب نخواهد کرد.
گریت سرباره مس ایران گریت در هشت گرید با دانه بندی های متفاوت عرضه می شود که به مصرف کننده نهایی این امکـان را می دهد تا با توجه به سطح تمیزی مورد نیاز (Sa2, Sa21/2,Sa3) و پروفایل لازم ( 25-150 میکرون ) دانه بندی مناسب خود را انتخاب نماید .
گریت سرباره مس ایران گریت مورد تأید صنایع کشتی سازی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، تولیدکنندگان رنگ ، پیمانکاران رنگ و سندبلاست ، سازندگان مخازن ، سازندگان شناورهای دریایی ، صنایع فراساحل ، صنایع نیروگاهی ، سازه های فولادی و صنایع شیمیایی می باشد .

سختی
گریت سرباره مس ایران گریت دارای 7 درجه در مقایسه موس سختی دارد که برای زدودن زنگار و جرم و رنگ  و حذف پوششهای قدیمی رنگ و اکسید های پوسته ای نوردی ( Mill Scale ) و نیز زدودن لبه های تیز و زائد روی سطوح فولادی و بتنی تا بالاترین سطح تمیزی ( Sa3 )  مناسب می باشد .

چقرمگی
گریت سرباره مس ایران گریت به سبب وجود اکسید آهن در آن دارای چقرمگی بالایی می باشد و این خاصیت باعث کاهش شکستگی دانه ها بر اثر برخورد با سطوح می گردد . این خاصیت همچنین باعث می شود تا بطور قابل توجهی از غبار آن هنگام مصرف کاسته شود .

دانسیته
گریت سرباره مس ایران گریت دارای دانسیته 3.5 گرم بر سانتی متر مکعب بوده که این خاصیت سبب می شود تا انرژی بالایی هنگام برخورد دانه ها با سطوح به نسبت ساینده هایی با دانسیته کمتر از جمله سیلیس و سرباره ذغال سنگ و ... به سطح منتقل گردد . این خاصیت سبب می گردد تا مصرف ساینده در هر متر مربع به شدت کاهش یابد .

بسته بندی
گریت سرباره مس ایران گریت در بسته بندی های مختلف و نیز به صورت فله قابل ارائه می باشد. هر محموله بسته بندی شده دارای لیبل های قابل شناسایی و ردیابی می باشند . برخی از بسته بندی های موجود عبارتند از :
1-    گونی 40 کیلویی لمینه
2-    گونی 40 کیلویی دوجداره
3-    گونی جمبوبگ یک تنی
4-    گونی جمبوبگ دو تنی با قلاب هایی برای حمل و نقل
 
بارگیری و ارسال
گریت سرباره مس ایران گریت از سایت تولیدی شرکت واقع در کرمان قابل حمل به تمام نقاط داخل کشور و همچنین سایر کشورها به شرح زیر می باشد
آذربایجان ، ترکمنستان ، ترکیه ، سوریه ، افغانستان ، عراق بوسیله حمل و نقل زمینی
امارات متحده عربی ، قطر ، عربستان سعودی ، بحرین ، یمن ، پاکستان ، مصر و آفریقای شمالی به وسیله حمل و نقل دریایی

توصیه هایی در مورد استفاده از گریت

شیلنگ هوا
شیلنگ هوای بین کمپرسور و مخزن می بایست تا حد ممکن با قطر بزرگتر و طول کوتاهتر انتخاب گردد.

فشار نازل کمپرسور
فشار باد سرنازل بایستی بین 80 تا 100 پاند بر اینچ مربع (psi) باشد به نحوی که هرچه به 100 نزدیکتر باشد عملکرد بهتری خواهد داشت

ترکیب گریت و هوا
شیر کنترل گریت در ابتدا می بایست در حداقل مقدار خود باز شود . مقدار زیاد گریت باعث اجرای ناقص و پروفایل نامناسب می گردد. بهترین نحوه استفاده این است که شیر کنترل گریت را از حالت بسته به آرامی باز کنید تا به مناسب ترین نقطه برسد . مناسب ترین ترکیب گریت و هوا زمانی رخ می دهد که خروجی نازل بصورت غبار آبی مشاهده گردد . غبار سیاه نشانگر ترکیب نامناسب و مصرف بیش از حد گریت می باشد

فاصله بین نازل و سطح
فاصله بهینه بین نازل و سطح حدود 30 سانتی متر ( 12 اینچ) می باشد
.


ایران گریت
آدرس سایت : www.irangrit.com
ایمیل : sale@irangrit.com
تلفن:021-88600901-4
فکس: 02188600905
تهران - شیخ بهایی شمالی - خیابان 15 - پلاک 12

کلمات کلیدی